Ārpus laika ir sajūtas, pavērot vaļu maņām - Dzirdēt putnu dziesmas. Redzēt kā mainās gadalaika krāsas Sajust saules pieskārienus, guļot šūpuļtīklā, Rodot laiku mierpilniem brīžiem.

Mirkļi, ko pavadām kopā ar mīļajiem un draugiem ir mērojami tādās pozitīvās atmiņās, kam noilgums neeksistē. Lietām, kuru tapšanas procesā esam piedalījušies kaut ar ideju, ir pavisam cita vērtība. Ārpus laika ir klientiem, kas zina, ko grib. Neatkarīgi, vai tā ir bērnu ballīte, fotosesija vai kāzu ceremonija – viņi, atbraucot uz Ārpus laika,  ir noķēruši to sajūtu, ko meklēja.

Mēs esam radījuši vietu, kur izjust mieru - nogurumu pārvēršot spēkā, laiski svinot dzīvi. Liekot lietā savas prasmes radīt lietas no koka ar kaislību uzņemt viesus un svinēt svētkus, mēs ceram, ka ikviens viesis, dodoties mājās, vēlēsies šeit pabūt atkal. Mūsu pakalpojumi, kuros izmantojam sadarbības partnerus, ir pārbaudīti. Pie treneriem, kas vada komandas saliedēšanas pasākumus, labprāt mācītos un iedvesmos mēs paši. Mums patīk lietas ar pievienoto vērtību, tādēļ arī gādājam, lai šo vērtību  varētu pasniegt mūsu viesiem.

Ārpus laika varam būt mēs ikviens gan savās sajūtās, paceļoties sapņos, gan,  pazaudējot laika rituma izjūtu un atceroties, ka dabā nekas nav ideāls. Katrs mākonis, katrs koks ir skaists savā dažādībā. Ārpus laika ir mežs ar dziedošiem putniem, pludmale, dīķis ar avota ūdeni un kurkstošām vardēm,  – tā ir vide, kur meža radošā nekārtība sajaucas ar mūsdienu ideāliem par telpu, kur atgūt spēkus, svinēt, priecāties un labi pavadīt laiku.

Jaunas sajūtas un pieredze, cita vide ir tas, pēc kā lūkojamies, kad dodamies kaut mazā ceļojumā. Mūsējais ir tepat Ārpus laika, jo vēlamies Latvijā radīt pirmo vietu, kur mūsu viesiem būs iespēja izbaudīt dzīvošanu kupolmājā, svētku svinēšanu terasē, kurai iedvesmu smēlāmies kaut kur starp Āfrikas plašumiem un Baltijas jūras krastu. Tomēr mēs kā Sprīdīši joprojām stāvam uz abām kājām šeit, savā mežā un radām, lai dāvātu viesiem to, ko labprāt izbaudām paši. Ja vēlaties dzirdēt mūsu stāstu, filosofiju un, ko gaidīt, pie mums viesojoties, varat noklausīties Latvijas Radio raidījumu "Stiprie stāsti". Tas, ko redzat Ārpus laika, visu esam radījuši mēs paši - ēkas, interjeru, mēbeles un parku. Un šajā darbā mums ļoti palīdz māksliniece Ilze Krastiņa, ar kuru mēs esam uz viena krāsu, stila un dizaina viļņa. Par mūsu parka augu kompozīcijām un krāsām rūpējas Baltezera kokaudzētava un domā Anita un Varis Kazaki.

"Izkāpt no Hronoss un ļauties plūdumam Ārpus laika. Redzēt krāsas un bezgalības atspulgu. Koki nepazīst kalendāru. Tos pārvalda vējš un saule, dodot mājienus, kad plaukt un, kad lūzt. Kaiross ir lemts cilvēkam - vajag tik ļauties sadzirdēt dzeni kaļam un palu strautus plūstam, lai tie kļūtu par bezgalības atspulgiem.

Jūs vaicāsiet, kas ir Hronoss un Kaiross? Tas ir idejas pamats  Ārpus laika zīmolam!  Šis trīs minūšu stāsts, noskatīts pavisam nejauši LTV1 raidījumā "100 grami kultūras nacionālie dārgumi" ir viens no precīzākiem formulējumiem kāds būtu iespējams, stāstot, kas ir Ārpus laika. Kad skatīsieties šo video, pametiet aci pa kreisi uz Valda Brauna fotogrāfiju "Laimes lietus", kas uzņemta pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados.