Semināri & korporatīvie pasākumi

← VISI PAKALPOJUMI

Priecāsimies uzņemt seminārus

Mūsu telpas būs piemērotas tiem, kas ir gatavi savu pasākumu radīt savādāku - ārpus ierastā standarta, kādam jābūt semināram. Skatiens, kas sniedzas līdz horizontam un atpakaļ vien ir tā vērts, lai domu lidojumam nebūtu robežu. Galdu konfigurācijas, kādas nosaka apaļās mājas forma vai stikla zāle, kuri daži sauc par vaļa vēderu, vien liek savādāk plānot pasākumu. Mēs labprāt uzņemam un pavadām viesus personīgi, jo esam sava veida apaļo māju vēstniecība, kur ikvienam interesentam būtu iespēja dziļāk izprast to būtību.

Pie mums var nebraukt uzvalkos un biznesa kostīmos, lai gan arī tajos mūsu vidē, sēžot uz platās palodzes un, skatoties tālē, varēs saskatīt "lielo bildi", kas ikdienas steigā un daudzu darāmo darbu dunā šad tad paliek otrajā plānā. Ārpus laika apaļās mājas vide ir kaut kas tuvāks mājas vai omulīga biroja atmosfērai, kurā ir vēlēšanās nesteidzīgi parunāties ar kolēģi ne tikai par darbu, bet arī viņa hobijiem un bērniem.

 

Mūsu apaļā koku konstrukciju māja ir vienīgā vairāku tūkstošu kilometru rādiusā gan uz austrumiem, gan rietumiem, kas ir atvērta publiskiem pasākumiem. Apaļās koka mājas šādā konfigurācijā tiek būvētas ne pārāk lielos izmēros, lai tās būtu efektīvas, kā arī, lai radītā vide līdzinātos vairāk privātai kā publiskai būvei.  Ēkā nav nejaušību - katrs centimetrs ir pārdomāts - tehniski, dizainiski vai praktiski. Šis ir mūsu eksperiments tās apdzīvošanai ar publiskiem pasākumiem kopā ar mūsu draugiem un klientiem.

     

Gada siltajos mēnešos kā darba grupu vietu var izmantot arī lapeni uz salas.

Mēs ar prieku nodrošināsim Jūsu pasākuma ēdināšanu un kafijas pauzes. Ir dažādas ēdienkartes dažādiem budžetiem. Tādēļ mēs patiešām novērtēsim, ja, pieprasot, pasākuma tāmi, norādīsiet budžeta robežas. Tas ietaupīs gan Jūsu, gan mūsu laiku, lai to veltītu diskusijām par ēdienkartes saturu noteikta budžeta ietvaros.