Meistarklases korporatīvajos pasākumos

← VISI PAKALPOJUMI

Ārpus laika 2023. gada ziemas sezonā aktīvi nodarbojās ar meistarklašu organizēšu un tagad varam piedāvāt pārbaudītas vērtības dažādām gaumēm, lai bagātinātu pasākumu saturu:

Punktiņmandalas & spoguļmandalas

Ilgum:s  ~3h

Pasākumu vada: Sarmīte Eiduka

Saturs: Individuāla, meditatīva, mākslinieciska nodarbība.

Mandalas sanskritā nozīmē apli. Apli, kuram nav sākuma un beigu, kuram viss ir vienots un viens. Mandala atspoguļo cilvēka iekšējo pasauli un ārējo pasauli. SPOGUĻmandalas ir viens no bezgalīgi daudziem mandalu paveidiem, kuru spēks un jauda slēpjas atspoguļojumā. SPOGUĻmandalas ir enerģētiski radošs process, kurā pa mazam, mazam spoguļgabaliņam, tiek radīts dvēseles atspoguļojums! Spoguļmandalās katrs spogulītis ir radītāja daudzdimensionālais aspekts. Caur tiem ir iespēja ieraudzīt sevi vēl neiepazīto, tik ļoti dziļi patieso un īsto. Caur izsmalcināti trauslo radīšanas mirkli, cilvēks ienirst procesā, kurā viņš jauši vai nejauši satiekas ar savām dvēseles daļām. Radošajā procesā tiek radīts instruments, ar kura palīdzību ir iespēja paplašināt savu sirds telpu, audzēt savu iekšējo spēku un stiprināt savu dvēseles unikalitāti. Darbosimies uz audekla. Visi materiāli radošajam procesam tiks nodrošināti. Tev ir jābūt vēlmei pieredzēt šo unikālo SPOGUĻmandalas radīšanas mirkli mīlestības piepildītā laukā.

 

Floristikas meistarklase

Ilgum:s  ~2h

Pasākumu vada: Ginta Abricka

Saturs: Individuāla, praktiska, mākslinieciska nodarbība.

Šajā meistarklasē būs iespēja praktiskas zināšanas par ziediem, to saglabāšanu un kompozīciju veidošanu.

Katrs dalībnieks varēs izveidot divas dažādas ziedu kompozīcijas.

Smaržu meistarklase

Ilgum:s  ~2h

Pasākumu vada: Marika Rozenberga bloga www.sekodegunam.lv un Lielās smaržu grāmatas redaktore

Saturs: Izklaidējoši izzinošs pasākums

Šajā meistarklasē būs iespēja uzzināt par smaržu vēsturi, dažādiem konceptiem, smaržot un degustēt dažādas smaržas, kā arī izbaudīt latviešu autoru dzejas lasījumus par smaržām