Bojāra spēles korporatīviem pasākumiem

← VISI PAKALPOJUMI

Bojāra spēles ir viegli analītiskas spēles uzņēmuma saliedēšanas un izklaides pasākumiem. Spēļu tematika ir piemērota gan aktivitātēm brīvdabā, gan telpās. Spēles ilgums ~2 stundas. Minimālais dalībnieku skaits - 9.

Atmasko mafijas krusstēvu

Šī ir vienkārša, bet aizraujoša stratēģijas spēle, kurā ikdienā tik nepieciešamās prasmes kā loģiskā un analītiskā domāšana, lēmumu pieņemšana, vērība un apķērība apvienotas ar azartisku darbošanos komandās un tiekšanos uz kopīgu mērķi. Spēlē ir vairāki oriģināli un negaidīti uzdevumi, kuru veikšanai būs nepieciešamas katra komandas dalībnieka prasmes. Tādējādi sadarbība, ieklausīšanās un uzticēšanās būs izšķirīga komandas uzvarā.

Jāņa atbrīvošana

Spēle piemērota jebkura uzņēmuma komandai – maziem uzņēmumiem vai uzņēmumu departamentiem, jo spēlē nav nepieciešamas kādas specifiskas zināšanas, bet gan apķērība un spēja dinamiski un vienoti strādāt komandā.  

Spēlē ir jāizplāno taktika un jāsadala darba uzdevumi starp visiem komandas locekļiem. Lai atrastu slēpņus, nepieciešama veiklība un vērīgums, savukārt uzdevumu atšķetināšanā noderēs loģiskā un asociatīvā domāšana, kā arī attapība. Nozīme būs katram komandas loceklim! Spēlei ir nepieciešams piemērots apģērbs, lai ērti varētu pārvietoties jebkādos laikapstākļos.

Aizraujoša spēle ar patiesu sacensības garu! Pēc spēles dalībnieki būs enerģijas pilni un vēl ilgi pēc spēles varēs kopīgi pārspriest spēles situācijas.

PAR SPĒLI

Pēcsvētku rīts…. Kā nu gadījies, kā ne, no rīta pamostoties, Jānis konstatē, ka ir pieķēdēts pie koka. Jā, svētki bija izdevušies, to Jānis atceras ar smaidu sejā. “Bet kāpēc es esmu pieķēdēts? Un kur palikusi atslēga?” To neatceras ne pats Jānis, ne arī kāds no svētku dalībniekiem. Draugi Jāni nepamet nelaimē, un visi dodas palīgā. 

Kurai komandai pirmajai izdosies atbrīvot Jāni?

Vairāk par spēļu saturu lasiet šeit.