Dali

DALI ISTABA

Salvador Domingo Felipe Jacinto Dalí i Domènech, ir sava laikmeta pazīstamākais sirreālists, kura domas un halucinācijas pārvēršoties mākslas darbos, atvēra jaunu lappusi mākslas vēsturē. Uzskatot, ka dzīve ir mākslas labākā forma, provokātors Dali lika vienlīdzības zīmi starp saviem darbiem un sevi kā zīmolu izplatot tam laikmetam trakas idejas un pieejas arī kino, teātrī un publiskās performancēs, juvelrizstrādājumos un modes industrijā. Viņam bija pārāk garlaicīgi būt tikai māksliniekam, tādēļ visa viņa dzīve kļuva par mākslas izpausmi.

No Dali istabas paveras pats sirreālistiskais skats uz parku un dīķiem – tur daba pati katru dienu Jums sarūpē citu gleznu. Piekārtā gulta citādām sajūtām liks Jums pacelties kādu sprīdi virs zemes, bet pārējais istabas interjers ne mirkli neļaus Jums aizmirst, ka iztēlē varat būt viesos pie pasaules slavenākā sirreālista.

 

     

 

 

 

Dali istaba tās ir gaismas spēles. Tā nekad nebūs tik koša un saulaina kā aukstā ziemas dienā, kad saulīti iespīd tieši sarkanajās dienās.

   

 

 

Dali istabu izvēlas krāsu drosmīgie, kas nebaidās izmēģināt jaunu pieredzi - gulēt piekaramajā gultā, kuru ir iespējams arī nolikt uz zemes.

Dali istaba ir lielākā ar vislielāko vannas istabu. 

No Dali istabas paveras skats uz parku un dīķi. Saullēkta istaba. 

Istabā var iepazīties ar Dali daiļradi plašā grāmatu klāstā. 

Rezervēt