Ārpus laika mākslinieciskais viesu nams ir laikmetīga  paraudzīšanās uz dzīvi no citas perspektīves. Jaunas sajūtas, ko piedzīvot kupolmājā, darinātā saimnieka rokām. Katra mājas istaba ir kā stāsta fragments par izcilu personību vai kādam periodam raksturīga stila reflekcija, kas atgādina, cik bagātinoša ir dažādība, ko ņemam no pagātnes šodienas veidošanā.

Boho

SKATĪT VAIRĀK

PopArt

SKATĪT VAIRĀK

Dali

SKATĪT VAIRĀK

Ārpus laika nevar iedomāties bez gastronomijas. Bagātīgas brokastis un vakariņas. Mēs esam par vēderbaudām. Sezonā viesus lutinām ar visu, kas izaudzis mūsu dārzā. Sākot no janvāra Instagram var sekot, kā no sēkliņas iestādītas podā, kas ziemas mēnešos sildās uz viesu nama lielās palodzes, izaug gardi un sulīgi tomāti, gurķi, arbūzi, melones un citi augļi, dārzeņi, garšaugi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suņu uzturēšanās noteikumi Ārpus laika

Mēs priecāsimies uzņemt labi audzinātus suņus, kas sasnieguši vismaz gada vecumu. Ar augstu atbildības sajūtu pret citiem viesiem, mēs uzticamies suņu īpašniekiem, ka viņu lolojumiem ir derīgas nepieciešamās potes.

Vienlaikus viesu namā mēs pieļaujam tikai viena klienta uzturēšanos ar mājdzīvnieku (-iem). Tādēļ lūdzam iepriekš atsūtīt pieprasījumu par iespēju pie mums uzturēties kopā ar suni.

Mēs ļoti mīlam suņus, esam pieredzējuši dažādas šķirnes un raksturus, un prieku, ko sniedz katrs – gan liels, gan mazs zvērs,  tādēļ būsim pateicīgi, ja respektēsiet citu viesu mieru un mūsu mājas noteikumus, ka suņi gultās neguļ, taču tiem ir ļauts skriet bez pavadas pa parka teritoriju, ja tur nav citu viesu.

Cena par suņu uzturēšanos ir 20 EUR.